• Wpisów:723
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 20:47
  • Licznik odwiedzin:25 089 / 2021 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Przeglądała swój pamiętnik. Nagle zaczęła wyrywać kartki. Darła je nieubłaganie. Na zwinięte skrawki papieru spływały jej słone łzy. Z jej pamiętnika została tylko popisana czerwonym mazakiem okładka i jedna kartka, której się przyglądała. Z żalem w sercu wyrwała ostatnią część swojego życia. Miłość.? Ona kradnie serce. Zebrała zwinięte kulki papieru i wyrzuciła. Wyrzuciła wszystkie wspomnienia. Zaczyna życie od nowa.
 

 
To nie jest mój świat. w moim wszytko jest przyjemne i urocze. jest tęcza, białe chmurki, słoneczko, jednorożce, wróżki, czarodziejki, słodycze, gwiazdki, czary. W moim świecie wszytko jest magią. A w tym tylko iluzją...
 

 
Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie.
 

 

"Łatwo się skaleczyć każdym z nas, jak kawałkiem stłuczonego szkła."
 

 
Czas zapomnieć, że był. Zniszczyć w sobie wspomnienia, które wciąż jeszcze ranią. wyrzucić z serca wszystkie słowa, wszystkie gesty, najsłodsze pocałunki i najpiękniejsze spojrzenia. Pozbyć się widocznych śladów jego obecności. Czas żyć życiem. Nie Nim.
 

 
Nikt nie jest idealny, ale każdy ma w sobie coś wyjątkowego.
 

 
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie, czuć Twój uśmiech na swych wargach, dłoń w dłoni, powolny oddech na mym karku, za każdym razem przyprawiający o dreszcze i czuć jak trzymasz mnie przy sobie, tak cholernie mocno, jakbym była wszystkim czego pragniesz.
 

 
Bo nie poznaliśmy się po to, by o sobie zapominać.
 

 
Ale pamiętam, że następnego dnia też wstaje słońce.
 

 
'Idź dumnie przed siebie, życie to twoja scena, i pierdol farmazony, które słyszysz na swój temat'
 

 
Bo jak miłość to nie z chujem, a jak kraść to miliardy.
 

 
"Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące kawałków, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach."
 

 
i widocznie nie mam szczęścia do ludzi, bo wszyscy się ode mnie odwracają.
 

 
Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć, wtulić twarz w Twoje włosy. Chcę szeptać Ci do ucha rzeczy, których nikt oprócz Ciebie nigdy nie usłyszy. Chcę czuć Twój zapach, spychający moje myśli za zamknięte drzwi. Chcę opuszkami palców gładzić Twoją skórę, łaskotać Cię delikatnie po plecach i karku. Chcę poznawać ciągle na nowo smak Twoich warg. Chcę przez całą noc leżeć obok Ciebie, spoglądać na to, jak zasypiasz, wtulona w Ciebie. Chcę przez cały dzień patrzeć się w Twoje oczy. Chcę być przez nie hipnotyzowana, chcę by zawładnęły mną całkowicie, bym po prostu nie mógła się oprzeć. Chcę być zawsze tylko Twoja i tylko dla Ciebie. Chcę mieć Cię blisko, na wyciągnięcie ręki.
 

 
"Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie."
 

 
Czując twój oddech na karku, byłam wstanie zrobić wszystko by poczuć go na ustach.
 

 
Przedstawienie musi trwać. Wszystko się może walić, serce Ci pęka, a Ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i dalej grasz.
 

 
Nikt nie jest wystarczająco odporny. Nawet jeżeli przez okrągły miesiąc będziesz najweselszym człowiekiem na świecie, to znajdzie się dzień, który będzie tak okropny, że przez głowę przejdą Ci najokropniejsze myśli. I właśnie ten jeden dzień nie pozwala zadowalać się całym tym miesiącem.
 

 
Ból jest jedynym uczuciem, które nie dopuszcza intymności. Można dzielić z kimś szczęście, można dzielić przyjemność, smutek, gniew, zazdrość, można dzielić miłość, można nawet dzielić wstyd — ale z nikim nie można dzielić bólu. Ból jest dyscypliną samotności i drogą do wnętrza duszy.
 

 
Łapałeś za rękę i trzymałeś jak szczęście, dziś nawet nie wiem czy pamiętasz kim jestem.
 

 
Widziałes smutek w jej oczach? Nie? To moze nawet lepiej dla Ciebie, bo mógłby to być najgorszy widok w Twoim życiu...
 

 
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

 
Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd
 

 
Ucieczka przed cierpieniem jest ucieczką przed życiem.
  • awatar Frigid.: Od cierpienia nie można uciec.. ono i tak wcześniej czy później nas dogania, a nawet..wyprzedza nas czekając gdzieś w ukryciu..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›